Milliseid osta kõrvaklappe? (sponsoreeritud)

Parim viis nautida muusikat liikvel olles on kvaliteetsete kõrvaklappide abil. Aga mis puudutab teie jaoks õigete valimist, siis tuleb arvestada paljude asjadega. Sõltumata sellest, kas olete sage kasutaja või kasutate neid ainult jõusaalis, on teil palju huvitavaid võimalusi. Miks mitte kaaluda mõnda kõige populaarsemat?

Beats by Dre
Beats Electronics – Apple’i tütarettevõte – on Ameerika heliseadmete tootja, millel on kõrvaklappide maailmas üks tuntumaid logosid. Nad valmistavad vaieldamatult kõigi aegade kõige populaarsemaid kõrvaklappe – Beats by Dre. 

Neid on saadaval paljudes disainides, ulatudes spordisõpradele mõeldud seadmetest kuni ikooniliste pea kõrvaklappideni välja. Lisaks teevad nad eriväljaandeid kõrvaklappide osas – tehakse koostööd paljude muusikute ja sportlastega. Ükskõik mis tüüpi muusika kuulaja te olete, leiate kindlasti endale sobivad Beatsid.

JBL
Harmani tütarettevõte, JBL on üks usaldusväärsemaid heliseadmete tootjaid kogu maailmas. Nad toodavad laias valikus kõrvaklappe ja mis kõige tähtsam – selline valik võimaldab neil rahuldada väga erinevaid soove vastavalt hinnale.

Neil on nii imelisi peakõrvaklappe taskukohase hinnaga kui ka mitmesuguseid väiksemaid mudeleid. Nende vaakum in-ear kõrvaklapid on suurepärane valik linnas pendelrännakuks või lihtsalt jooksu jaoks. Spordist rääkides, on JBL-i üks populaarsemaid seeriaid nende koostöö UA-ga – suurepärane paar juhtmevabasid kõrvaklappe, mis on spetsiaalselt loodud muusika kuulamiseks treenimise ajal.

SONY
Jaapani elektroonika hiigeljõud SONY on tuntud kui paljude suurepäraste toodete tootja, kuid viimasel ajal on just nende kõrvaklapid tähelepanu keskpunktis. Kõige olulisem on see, et neil on uskumatu Bluetooth kõrvaklappide seeria.

Nende hulka kuuluvad nende hästi tunnustatud mürasummutavad kõrvaklapid, mis rõõmustavad kõiki tarbijaid pika lennu ajal. Lisaks sellele toodavad nad mitmesuguseid väiksemaid kaasaskantavaid kõrvaklappe. SONY kõrvaklapid on turvaline valik nii kvaliteedi, funktsionaalsuse kui ka hinna osas.

Bose
Teine Ameerika hiiglane Bose toodab kvaliteetseid kõrvaklappe ja laias valikus muid heliseadmeid. Üheks nende kõige paremini toimivaks tooteks on suured peakõrvaklapid, nii mürasummutavad kui ka tavalised. Hoolimata esmapilgul kohmakast välimusest, on nad tegelikult üsna ergonoomilised ning neil on mugavad kokkupandavad klapid ja disain.

Kui otsite midagi niššilisemat, toodab Bose kõrvaklappe, mille spetsifikatsioonid peaksid rahuldama ka kõige nõudlikumaid tarbijaid. Saadaval on ka palju odavamaid võimalusi, kui otsite midagi kerget, mida saab igapäevaselt kasutada.

Sennheiser
Suurepärane Saksa kõrvaklappide tootja Sennheiser on elektroonikakogukonnas laialt hinnatud. Kõige tähtsam on see, et nad on tuntud oma Hi-Fi kõrvaklappide seeria ja paljude professionaalsete kõrvaklappide poolest. Kuid ärge eksige – nende pühendumus kõrgekvaliteediliste kõrvaklappide tootmisele ei tähenda, et nende taskukohasemad alternatiivid kannataksid. Sennheiser toodab suurepäraseid Bluetooth-kõrvaklappe sama hinnaga kui paljud varem mainitud tootjad, kuid sageli kõrgema kvaliteediga.

Pioneer
Lõpuks tasub mainida veel ühte Jaapani tootjat – Pioneer. Ehkki neilt saab palju häid tooteid, on ettevõte suurepäraste kõrvaklappide tootmisega silmapaistev. Nad teevad vaieldamatult ühtesid parimaid kesktaseme juhtmevabasid kõrvaklappe turul. Lisaks on neil ka suurepärased väiksemad, sisseehitatud mikrofoniga juhtmega kõrvaklapid, mis toimivad omaette kaasaskantavate headsettidena.