puitalumiinium aknad

Kvaliteetsed puit- ja puitalumiinium aknad valmivad Tartus

Kodu on elupõline ehitis. See peab kestma üle põlvkondade ja pidama vapralt vastu sedavõrd keerulistele oludele nagu Eestimaa ilm. Just seetõttu tasub eelistada Skandinaavia kvaliteedile vastavaid ehitusmaterjale – need on ideaalstandard, millest alla ei saa oma kodu puhul kindlasti tulla. 

Eestis toodab põhjamaisele väärtusklassile vastavaid puit- ja puitalumiiniumaknaid Klarvinduer. Ettevõte pakub standardina üle 230 akna- ja uksetüübi, lisaks veel mitteavatavaid klaaselemente ning eritellimustööna mittestandardseid avatäiteid. Et Klarvindueri tehas asub Tartus, on toodete tarneaeg väga lühike – kõigest paar nädalat. 

Moodne tootmisbaas ühes uusimate tehnoloogiate ja seadmetega ning kogenud spetsialistide poolt valitud kvaliteetse tooraine kasutamine garanteerivad maksimaalse lõpptulemuse. Seepärast hinnatakse Klarvindueri toodangut kõrgelt Eestist kaugemalgi – eeskätt just Taanis, mis on ettevõtte peamine eksporditurg, samuti Rootsis ja Suurbritannias ning aina laiemalt ka Iirimaal ja Islandil, kus Klarvinduer on jõudsalt kanda kinnitamas.

Eriti nõutud ja tunnustatud on just Klarvindueri puit- ja puitalumiiniumaknad. Skandinaavia kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavad puitaknad valmivad eranditult heatasemelisest toormaterjalist – aeglase kasvuga männipuidust. Rootsi, Soome ja Lõuna-Eesti parimatest metsakasvukohtadest pärinev puit on hoolikalt valitud ja kontrollitud.

Klarvindueri sortimendist leiab igale aknatüübile sobivad kahe- ja kolmekordse klaaspaketiga puitaknad. Akendele saab ka valida meelepärase avanemissuuna. Klarvindueri puitaknad on energiasäästlikud: kahekordse klaaspaketiga akna UV on 1,1, kolmekordsel 0,7.

Kõik need omadused ja võimalused kehtivad ka Klarvindueri puitalumiiniumakende puhul. Lisaks on puitalumiiniumakende trumbiks ülimalt hea vastupidavus ilmastikutingimustele, pikk eluiga, kõrge soojapidavus, märgatav mürasummutuse efekt (eriti linnades) ning lai kasutusala, kuna seda tüüpi avatäited sobivad nii kivi-, puit- kui betoonfassaadiga.

Sisevaates mõjub puitalumiiniumaken äärmiselt esteetiliselt ja soojalt ning väljast näeb välja nagu puit. 

Mitmekihiline värvitehnoloogia garanteerib, et nii puit- kui puitalumiiniumakende värv püsib paljude aastate jooksul muutumatuna. Need aknad kestavad põlvest põlve ja on aastakümneid hooldusvabad.

Kuna oma kodu tahame ehitada või renoveerida korra ja korralikult, on skandinaavialikule tippkvaliteedile ja personaalsele lähenemisele pühendunud Klarvinduer meile selle eesmärgi täitmisel parim partner.