Puidust karikad ja medalid – unikaalsete ja eritellimusel auhindade tellimine

Puidust karikad ja medalid – unikaalsete ja eritellimusel auhindade tellimine

Puidust karikad ja medalid on meie kirg. Unikaalsete auhindade tellimine on lihtne. Kõik meie disainitud puidust karikad ja medalid saavad vajaliku tähelepanu. Koostöös kliendiga loome atraktiivsed puidust medalid või karikad, mis eristuvad ja on ürituse nägu. 

Puidust medalid ja karikad, mida saab anda uhkusega võitjale üle. 

Auhindade tellimine meie juurest on mõistlik, kui soovite eristuda. Aegunud plastikust karikas või medal on end ammendanud. Meie eesmärk on luua kordumatud puidust karikad ja medalid, mis ühilduvad ürituse kuvandiga. Näiteks tooted ürituse logo või spordi medalid õige spordiala siluetiga. Peamine, et auhinnad oleksid unikaalsed. Puidust medalid ja karikad vajavad personaalset lähenemist. Kes tahaks sama plastikust karika või medali kõrvale panna identset koopiat. OÜ OnWoods’i poolt loodud puidust karikad ja puidust medalid on loodud stereotüüpe lõhkuma. 

Medalite ja karikate tellimine

  1. Edasta päring koos ligikaudse sooviga.
  2. Koostame sobiva disaini. Tavaliselt mitu valikut. 
  3. Teeme kõige sobivamast disainist näidise ja selle sobivusel algab karikate ja medalite tegemine.
  4. Medalid ja karikad paneme teele DPD, CargoBusi, Omniva või Smartpostiga. 

Karikad ja Medalid – Disain enda idee järgi

Koostame erinevaid disaine. Lähteülesandeks sobivad näidispildid (medalid karikad) ja visandid. Suurim rõõm on aga siis, kui klient usaldab meid ja annab vabad käed. Nii saame katsetada uute ideede piire ja medalite tellimine on kliendile huvitavam. Cnc graveeringuga saame lisada detailsust – logod, tekstid ja mustrid. Valikus on ka lasergraveerimine, mis annab märkide tekstidele hea stiili. Unikaalsete meenemedalite valmistamise juures on hea kasutada nii cnc graveeringut, kui ka lasergraveeringut. Disaini juures arvestame, kellele auhinnad lähevad ja mis stiil on kõige sobivam.

Väärikad karikad ja medalid

Puidust karikad ja medalid näevad väga väärikad välja. Auhinnad peavad olema uhked. Inimene, kellele see kingitakse saab aru, kas teda väärtustatakse või ürituse korraldaja on tahtnud kiirelt kohustusest vabaneda. Meie kliendid eelistavad autentsust ja seda me ka pakume. Ilmetute medalite valmistamine ja standard karikate tellimine ei ole meie rida.