Millised on parimad arvutid, mida tänapäeval osta saate? (Sponsoreeritud)

Tänapäeval on peaaegu võimatu ette kujutada oma elu ilma arvutita. Need pakuvad nii palju mugavust ja tungivad nüüd peaaegu igasse meie elu osasse ja muudavad selle kõik aspektid palju lihtsamaks – alates õppimisest kuni töötamiseni kuni parima toidu leidmiseni ja isegi reiside planeerimiseni. Miski pole parem kui hea arvuti mitme toimingu jaoks ja kui seda kõige rohkem vajate, on see kohe olemas, et teid protsessi igas osas aidata. 

Kui aga tehniline oskusteave puudub või lihtsalt ei pööra digisfääris toimuvatele asjadele erilist tähelepanu, siis meie kiired nõuanded võivad olla just see, mida otsid. Vaadake mõningaid meie soovitusi selle kohta, mida peame hetkel parimateks saadaolevateks arvutiseadmeteks.

Olenemata sellest, kas eelistate kasutada sülearvuteid või tavalist personaalarvutit, on igaühe jaoks midagi saadaval.

Mängurite sülearvutid

Kuigi võib tunduda, et need teenindavad vaid kitsast elanikkonnast, on mänguarvutid tegelikult vaid väga võimsa riistvara uhked osad. Muidugi võib nende disain olla mõeldud spetsiaalselt ühele ostjate kategooriale, kuid see ei võta ära tavaliselt sees leiduva riistvara võimsust.

Kui soovite saada parimat võimalikku hinna ja kvaliteedi suhet, otsige ainult mänguri sülearvutid. Te ei pea pettuma nende pakutavas funktsionaalsuses ja toores võimsuses. 

Tänapäeval saate valida paljude disainide ja mudelite hulgast, mis sobivad teie eelistuste ja eelarvega.

HP sülearvutid

Kõrge kvaliteedi ja suurepärase disaini sünonüümiks pakub HP ainult oma klassi parimat. Alates nende ilmumisest on vähe konkureerivaid ettevõtteid, kes suudavad pakkuda sama palju kui HP.

Olenemata sellest, kas olete sülearvutite fänn või eelistate kasutada lihtsat statsionaarset arvutit, on HP-l kõik, mida võite soovida. Ja HP sülearvutid on ühed parimad turul, olenemata sellest, mida otsustate teha – töötada, õppida või olla loominguline. Nad on selleks, et saaksite teha kõike, mida soovite.

Valige sadade HP sülearvutite hulgast ja valige see, mis vastab teie eelarvele, vajadustele ja eelistustele kõige paremini.

Kokkuvõte ja soovitused

Lõppkokkuvõttespeaks kabriolettide turul olev voolik andma Dell XPS 13 2-in-1 pilk. Kui 13-tolline on liiga väike, soovitame Dell XPS 17, mis teenis samuti koha selles loendis tänu oma võimsale jõudlusele, mis muudab selle ideaalseks õpilastele, mobiilsetele ja loomingulistele professionaalidele. 

Meie Apple’i fännide jaoks on uued kohustuslikud asjad MacBook Pro ja MacBook Air m1 sülearvutid. Apple’i uus silikoon tähistab uut peatükki Apple’i andmetöötluses ja arvutites tervikuna. ARM-põhised kiibid toovad enneolematult palju võimsust ja vastupidavust, mille sarnased asetavad tavaliselt alavõimsusega Airi samale tasemele suurte ultrakantavatega.   

Ja kui otsite eriti suurt Chromebooki, vaadake meie arvustust selle kohta Acer Chromebook 317, maailma esimene 17-tolline Chrome OS-i sülearvuti.