Kolm võimalust, kuidas talvel kodus välitingimusi nautida

Talv hoiab paljusid meist siseruumides. Selle aastaaja külmad ja kõledad päevad tähendavad, et soovime viibida rohkem seal, kus on soe ja mugav. Ehk siis toas. Kuid võib siiski leida viise, kuidas nautida oma koduaeda, isegi kui see on lumega täiesti kaetud. 

Enne väljas aja veetmist võiksid oma tagahoovi lumest puhastada ja õuemööbli korrastada. Kui tunned, et vajad oma koduaeda täiendavat varustust on https://tonro.ee/ veebileht hea koht, selle leidmiseks. Sinu aed võib olla suurepärane koht, kus talvel aega veeta isegi, kui see nõuab mõningast leidlikkust ja planeerimist. Proovi mõnda neist näpunäidetest, et talvel õues olemist nautida.

Välisoojendid ja tulekolded

Soovid kindlasti soojas olla, kui veedad talvel palju aega väljas. Kui ilm on külmem, on välisoojendite, terassisoojendite või väikeste tulekollete aeda lisamine suurepärane viis enda soojaks hoidmiseks. 

Propaani kasutavad soojendid pakuvad erinevaid võimalusi, kuid ka suuremaid ohutusriske. Järgi alati kõiki soojendite kasutusjuhiseid sõltumata sellest, kas kasutad neid siseruumides või terrassil. 

Väikesed tulekolded pakuvad sulle aga intiimset, hubast, puuküttega soojust meeldivaks õhtuks oma talvises koduaias.

Pergolad ja kaetud lehtlad

Teine võimalus talvel värske õhu nautimiseks on olla õues, kuid siiski kaetud konstruktsiooni all. Pergolasse või kaetud lehtlasse investeerimine on suurepärane viis kaitseks sademete eest ja ka talvel kutsuva väliruumi loomiseks. 

Pere väikestele liikmetele mõeldes on mängukomplektid ja mängumajad mõlemad suurepärased täiendused tagahoovi, et lapsed saaksid ka talvel õues mugavalt lõbutseda, kasutada oma kujutlusvõimet ja nautida värsket õhku igal aastaajal.

Tekid ja veel rohkem tekke

Kuigi välisoojendi võib aidata sinul ja sinu perel end soojas hoida, võib teki sisse pugemine tagada, et oled soojas isegi siis, kui väljas on väga külm. Kantavad tekid, pakuvad seega veel ühte suurepärast võimalust õues viibides ennast soojas hoida. Ja kui väljas on tõesti külm, siis kanna kindlasti ka mütsi, kindaid, salli ja vajadusel mantlit, et sa ei tunneks kunagi talvist ebameeldivat külma.