Puidust aiamööbel sobib nii rõdule kui ka terrassile

Kohe, kui päike tuleb välja ja ilmad hakkavad soojaks minema, kolivad paljud eestlased oma tegemistega õue. Nii leiavad kasutust terrassid ja rõdud, kus sooja päikese käes on mõnus sooja jooki nautida ning lasta esimesel päikesel end paitada. Kas sul on esimesteks soojadeks kevadpäevadeks kõik olemas? Kui ei, siis nüüd on aeg endale puidust aiamööbel soetada ja sellega kujundada oma õueala. Miks valida puidust aiamööbel ja kuidas sisustada enda õueala, saad lugeda juba järgmistest lõikudest. 

Puidust aiamööbel on vastupidav ja ajatu

Puit on pehme, soe ja vastupidav materjal, mis on olnud kasutusel väga pikka aega. Puidust aiamööbel on ajatu valik igale terrassile, rõdule või aianurka, sest see püsib mitmeid hooaegasid järjest kaunis. Ja see pole mitte ainult kaunis, vaid ka praktiline. Selleks, et puidust aiamööbel püsiks kaua ilusana, tuleb selle eest ka õigesti hooldada, kuid need sammud, mis selleks ette tuleb võtta ei ole midagi keerulist. Kõigele eelnevale lisaks on puidust aiamööbel naturaalsest materjalist, mida on kerge töödelda ja ka taaskasutada. 

Puit on niivõrd hea materjal, et sellest saab valmistada nii toolid, lauad, lamamistoolid kui ka väliköögi jaoks vajaliku kapi. Valides puidust aiamööbli, saad sellega sisustada kogu terrassi või rõdu. Samuti sobib puidust aiamööbel kombineerimiseks ka teiste materjalidega nagu metalli, rotangi ja muuga.

Vali sobiv puidust aiamööbel veebist

Kas teadsid, et uus puidust aiamööbel on sinust vaid paari kliki kaugusel, kui avad kas Hansaposti või Kaup24 e-poed? Tutvu nende e-poodide valikuga ja soeta kõik vajalik. 

Kui sa ei tea täpselt, mida vajad, siis juhindu meie järgmistest soovitustes.

Valikut tehes arvesta ruumi suurusega. Sellest tulenevalt saad soetada sobivas suuruses mööbliesemed. Suuremale terrassile saad soetada suure puidust söögilaua, aga kui sul on hoopiski rõdu sisustamine käsil, siis leia endale väike söögilaud, mis käib mugavalt kokku, et seda vajadusel kõrvale panna. Samal ajal, kui mõtled oma ala suuruse peale, pane ka kirja, mida soovid seal teha, et valida sobiv puidust aiamööbel. Mõnusaks istumiseks leia kas toolid või ripptoolid, kus mugavalt einestada või hoopiski raamatut lugeda. Lamamistoolid kuluvad ära siis, kui sa armastad päevitada. Puidust söögilaud on asendamatu terrassil, kus soovid grillida ja terrassipidusid korraldada. Leia Kliendilehest parimad sooduspakkumised toidulauale ja kata laud hea ning paremaga sõprade võõrustamiseks. Seega selleks, et valida sobiv puidust aiamööbel, tuleks panna kirja, mis eesmärki sinu õueala täidab ja mida sinna vajad. 
Kui oled sisustamas enda terrassi, siis ära unusta ka dekoratsioone nagu tulukesi, lilli, küünlaid ja palju muud. Õdusaks äraolemiseks vali vastupidav puidust aiamööbel ja sinna juurde sobivad kaunistused, mis annavad kogu sinu ruumile viimase lihvi. Naudi õues olemist ja võõrusta enda kalleid sõpru ja sugulasi hubasel terrassil või rõdul.