Puidust aiamööbel – 4 põhjust miks just eelistada puitmööblit aeda

Aiahooaeg on alanud! Kui otsid uut ja vastupidavat aiamööblit, siis sellel hooajal on palavalt armastatud täispuidust aiamööbel. Miks just valida täispuidust aiamööbel? Anname sulle 4 head põhjust, miks just seda soetada.

1) Puidust aiamööbel näeb välja loomulik ja kaunis
Looduslähedus ja loomulikud värvitoonid ning materjalid on moes. Mööblit, mis näeb naturaalne välja, et pea üldsegi kaugelt otsima – puit on hea lahendus selleks.

2) Tugev ja vastupidav materjal
Puit on loomulikult tugev materjal ja peab vastu pikaajalise kasutamise nii sise- kui ka välitingimustes. Pikaajaliselt väljas olles ei teki puidust aiamööblile ka hallitust või roostetust, mis aga on iseloomulik metallist või tekstiilist aiamööblile.
Aiamööbel puidust tuleb aeg-ajalt spetsiaalsete vahenditega hooldada, et see näeks hea välja.

3) Kerge puhastada

Puidust aiamööbel on lihtsalt puhastatav – igapäevaseks puhastamiseks sobib vesi ja lapp ideaalselt. Harvadel juhtudel tuleb kasutusele võtta mõni spetsiaalne puidu puhastusvahend.

4) Keskkonnasõbralik
Täispuidust aiamööbel ei koorma keskkonda nagu seda teeb plastikmaterjalist aiamööbli komplektid. Puit on looduslik materjal, mis ei jää loodusesse seisma ja tei ekita reostust. Plastik aga teeb seda, sest plastik ei lagune täielikult, vaid imepisikesteks tükkideks, mis jäävad meie keskkonda.

Aiamööbel puidust on väärt inivesteerimist – naturaalne väljanägemine, keskkonnasõbralik materjal. Lisaks on täispuidust aiamööbel palju väärtuslikum kui mõnest teisest materjalist mööbel, sest puit on kallis, vastupidav materjal.