kasiino ja pokkeri staari hotell

Leedu staari hotell metsas

Leedu pokkeristaari hotell Tonyresort on meelehahutuse ja lõõgastumise park Leedus, mille omanik on ka Eesti tegutseva internetikasiino ja spordipanustamisega tegeleva TonyBet omanik Antanas Guoga. Mees kes alustas oma karjääri pokkermängijana olles olides juba selleks ajaks noore poisina Austraaliasse. Saadeks kuulsaks aga ei unustanud ta oma sünnimaad ja naases sinna, et teha kaasa lüüa kohalikus elus ja panna alus oma ettevõttele TonyBet. Ettevõtte, mis tegutseb ka aktiivselt Eestis, olleks üks väheseid Eestis hasartmängu litsentsi omavaid ettevõtteid.

Tema üks uusi projekte on Leedu kaunis Anupriškėsi männimetsas asuv hotell Tonyresort. Asudes Gilušis järve ääres on vaated vastupandamatud ja ehitatud on hotell metsa, ilma segamata sealset loodust. Kooslusena on moodustunud rahuliku harmooniaga hotell, mi on rahus loodusega ja samas pakub sooe ääres suurepäraseid matkaradasid. Unikaalseks ja eeskujulikuks muudab hotelli ka Leedu pokkeristaari enda aktiivne kuulsusest sõprade kutsumine ja aktiivne hotelli turundamine. Seeläbi ei ole pildil mitte ainult hotell vaid ka kaunis Leedu loodus.

Sild järvel, mille vaate taustal TonyBeti internetikasiino logo:
Internetikasiino logo taustal

Enne silda imelise vaatega tünnisaun:

Hotell pakub silma- ja tegutsemisrõõmu kõigile. Hotellil on ka omaette oluline osa Leedu pokkeriturismis. Seal hotellis ööbivad ja käivad lõõgustamas mitmed Leedusse pokkeriturniiridele tulevad mängijad. Eemale neid ümbritsevast möllust. Teame, et Martin Müürsepp ja Tony G on sõbrad, seega kas ei võiks Müürsepp oa sõbrale konkurentsiks teha samuti korvpalluritele meelerahu pakkuvat hotelli meie metsades?

Hotellis tiigid:

Lähedal võimalik külastada raba:

Pildid on pärit lehelt tonyresort.lt.

Eeskujuks olemine on ka toomas järelkasvu. Alles võitis Andrius ‘benislovas’ Bielskis PokersTarsi miljonit sündmusel 850 000 USD oma esikohta vääriva mängu eest. Pokkeriturniir, millel oli 50 000 mängijat. See ei ole küll võrreldab pokkerimaailma suurimate võitudega, millest suurim on üle 19 miljoni võit pokkerilegendi Phil Ivey poolt. Järgmisena aga tuleb juba meie põhjanaaber Patrik Antonius, kelle nimel on 11 miljoni USD suurune võit.